Kužel JUVE PE 40cm s vrchným otvorom

Kužeľ JUVE PE 40cm s vrchným otvorom

5.90 (s DPH)

Tréningový dierovaný vytyčovací plastový kužeľ pre športové aktivity,futbal vo viacerých farebných prevedeniach. Používa sa ako pomôcka na vyznačenie dráhy, hracej plochy, na vymedzenie priestoru, bránky a pod. Dá sa využiť na rôzne didaktické hry, ako méta na tréning šprintov alebo prácu s loptou. Na rozdiel od klasického kužeľa má tento kužeľ otvory na zasunutie tyče čo umožňuje vytvorenie prekážkovej dráhy. Kužeľ Juve má tiež aj vrchný otvor pre tyč alebo plochý kruh. Vhodné aj pre agility.

Rebrík agility frekvenčný 10m oranžový 2mmFrekvenčný rebrík 6 m

Frekvenčný rebrík agility 10 m oranžový

22.90 (s DPH)

Rebrík s priečkami – preskakovačka – je tréningová pomôcka pre nácvik frekvencie behu, zvýšenie rýchlosti, koordinácie a celkové zvýšenie kondície. Plastové priečky rebríčka agility sú ľahko nastaviteľné na prispôsobenie vzdialenosti medzi jednotlivými priečkami podľa individuálnych potrieb každého zákazníka.

Záleží iba na vás akú si vytvoríte zostavu pre koordinačný a kondičný tréning, prekážkovú dráhu pre rôzne didaktické hry alebo slalomovú dráhu pre agility.

Kladka na rehabilitáciu ramien Theraband

Ramenná kladka Thera-Band

21.00 (s DPH)

Systém ramenných kladiek s uchytením na dvere s farebne označenými lankami špeciálne navrhnutými na pomoc pacientom,ktorí podstupujú rehabilitáciu ramien a fyzikálnu terapiu poskytovaním okamžitej spätnej väzby o pokroku,
Pomáha znovu získať a udržať rozsah pohybu so schopnosťou sledovať pokrok prostredníctvom farebne označeného lana.

Kladkový systém s ukotvením dverí možno ľahko uzavrieť do akejkoľvek zárubne pomocou odľahčenej penovej páky a popruhu.
Kladkové koliesko poskytuje hladké vedenie lana na zlepšenie rozsahu pohybu a budovanie svalov po operáciách ramena alebo vážnych zraneniach ramena.
Pohodlné penové rukoväte na ľahké uchopenie.

Tyč s bodcomTyč s bodcom

Tréningová tyč s bodcom – skladacia

12.90 (s DPH)

Slalomové tyče sú určené na tréning a zvýšenie kondície predovšetkým do futbalových klubov. Plastové tyče sú vhodné na vytvorenie prekážkovej dráhy. Vďaka oceľovému bodcu je tyč dokonale upevnená v zemi. Tyč je v polovici na závit rozložiteľná. Využitie nájdu, ale napríklad aj pri výcviku psov. Slalomy a preskakovacie sety sú základnými položkami pre agility.

Set tyčí s bodcom

Set 8 ks tréningových tyčí s bodcom

119.90 (s DPH)

Slalomové tyče sú určené na tréning a zvýšenie kondície predovšetkým do futbalových klubov. Plastové tyče sú vhodné na vytvorenie prekážkovej dráhy. Vďaka oceľovému bodcu je tyč dokonale upevnená v zemi. Tyč je v polovici na závit rozložiteľná. Využitie nájdu, ale napríklad aj pri výcviku psov. Slalomy a preskakovacie sety sú základnými položkami pre agility.

Fantyball malá mäkká lopta

Fantyball – malá mäkká lopta

6.506.80 (s DPH)

Malá lopta Fantyball
• mäkká a odolná lopta, ktorá je ľahko uchopiteľná a príjemná na dotyk
• má vysoký odskok
• pre nácvik správneho úchopu, odhodu, chytanie
• vhodný pre hravé a motorické aktivity, univerzálny
• priemery :

– 15cm, hmotnosť 180g

– 18cm, hmotnosť 220-240g

HIGHLANDER Blackthorn 1 XL Stan čierny

Stan HIGHLANDER Blackthorn 1 XL čierny

99.90 (s DPH)

Dvojplášťový stan pre jednu osobu. Veľmi ľahký a ľahký na postavenie. Vhodné najmä pre cyklistiku a trekking. Zväčšená verzia obľúbeného stanu Blackthorn si stále zachováva nízku hmotnosť a malé rozmery balenia, ale ponúka väčší priestor. Ľahká konštrukcia, veľký vchod s vstavanou sieťkou proti hmyzu pre ešte vyšší komfort pri stanovaní.

Sada 12 ks svoriek a šnúraSada 12 ks svoriek a šnúra

Sada 12 ks svoriek + šnúra 3 mm x 15 m

4.90 (s DPH)

Pevné svorky a šnúra pre všestranné použitie.

Môžu slúžiť k pripevneniu náhradnej šnúry ku stanu, ku spojeniu dvoch karimatiek, k pripnutiu píšťalky a ďalších drobností k oblečeniu alebo k batohu atď. Šnúru môžete rozrezať na rôzne dlhé kusy a stačí len dĺžku a počet potrebujete. Ďalšie návrhy použitia: – šnúra na sušenie prádla – k zamedzeniu strát kľúčov, nožov a ďalších maličkostí z kapsy a u nohavíc alebo batohu – k pripevneniu rukavíc k oblečeniu, aby nespadli pri fotení, skladanie pásov zo skialpových lyží atď.

Stan FAMILY

Stan FAMILY pre 4-5 osôb

300.00 (s DPH)

Dvojplášťový stan pre 4 – 5 osôb so samonosnou konštrukciou a predsieňou. Stan FAMILY je veľký rodinný stan s dvoma spálňami a veľkou predsieňou so svetlou výškou 210 cm, takže v nej môže vzpriamene stáť aj dospelý človek. Stan je predurčený pre pohodlné rodinné dovolenky, kedy v jednej spálni môžu spať až 3 deti a v druhej rodičia. Predsieň môže slúžiť ako kuchyňa alebo úložisko materiálu. Súčasťou je aj podlaha do predsiene. Stan má vynikajúce vetranie, čo oceníte v horúcich dňoch, ale zároveň sa dá perfektne utesniť aj proti veľkým lejakom.

DACOTA StanVypredané

Stan DACOTA

187.50 (s DPH)

Dvojplášťový stan pre 2-3 osoby so samonosnou vnútornou konštrukciou a predsieňou. Vhodný na kempovanie a cyklistiku. Veľmi jednoduchá stavba pomocou dvoch skrížených prútov nad hlavnou miestnosťou a jedného prútu v predsieni. Prúty a kanáliky sú farebne označené pre jednoduchšiu stavbu. Priestranná predsieň slúži ako miesto na odkladanie materiálu, miesto na varenie za dažďa a dajú sa do nej umiestniť kolesá. Súčasťou je aj podlaha do predsiene. Stan má veľké vetracie okná, ktoré oceníte v horúcich dňoch. Okná sa uzatvárajú na suchý zips, takže sa nemusíte obávať ani veľkých lejakov a vetra.