Frekvenčný rebrík agility 3,75 m

Frekvenčný rebrík agility 3,75 m

19.90 (s DPH)

Rebrík s priečkami – preskakovačka – je tréningová pomôcka pre nácvik frekvencie behu, zvýšenie rýchlosti, koordinácie a celkové zvýšenie kondície. Plastové priečky rebríčka agility sú ľahko nastaviteľné na prispôsobenie vzdialenosti medzi jednotlivými priečkami podľa individuálnych potrieb každého zákazníka.

Záleží iba na vás akú si vytvoríte zostavu pre koordinačný a kondičný tréning, prekážkovú dráhu pre rôzne didaktické hry alebo slalomovú dráhu pre agility.

BLACKROLL® FASCIA GUN - Masážna pištoľ

BLACKROLL® FASCIA GUN – masážna pištoľ

149.00 (s DPH)

Potrebujete relaxačnú masáž? Chceli by ste si pred tréningom alebo cvičením pripraviť svaly a predísť bolestiam? So 4 úrovňami masáže môže byť FASCIA GUN dokonalým nástrojom na pokrytie vašich požiadaviek, aby bolo vaše telo zdravé a fungovalo čo najlepšie. Uvoľnite svalové a tkanivové napätie, zvýšte krvný obeh, aktivujte a pripravte svoje svaly a nervový systém pred ich zaťažením a potom sa efektívne zotavte. 4 rôzne úrovne masáže v kombinácii so 4 nástavcami, ktoré sú súčasťou FASCIA GUN, vám poskytujú bezkonkurenčný rozsah použitia v oblasti aktivácie, regenerácie a relaxácie. FASCIA GUN má maximálnu rýchlosť 3 200 otáčok za minútu pre intenzívny masážny zážitok, ale jedinečne možno rýchlosť znížiť aj na veľmi nízkych 1 200 otáčok za minútu, čo je rozhodujúce pre svalovú relaxáciu a regeneráciu.